10. Sınıf Matematik Çalışma Soruları

8 Temmuz 2007

Ortalama yükseltme sınavlarına hazırlanmanız için çalışma soruları hazırlanmıştır. İlgili bağlantıya tıklayarak dosyanın çıkışını alabilirsiniz.

10D – 10E Çalışma soruları – Flash Paper

10D – 10E Çalışma soruları – PDF

İyi çalışmalar…

Problem yaşıyorsanız, ilgili kısım incelenebilir…
Bakınız : Niye yapamıyoruuum ? O da olmazsa, tam olarak ne yaptığınızı ve probleminizin ne olduğunu buraya yazın ki yardımcı olmaya çalışalım.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 kişinin oyu ile 5 üzerinden ortalama 4,08 verilmiş)
Loading...Loading...

Bu yazı toplamda 7582, bugün ise 0 kez görüntülenmiş“10. Sınıf Matematik Çalışma Soruları” için 8 yorum

 1. ROSA der ki

  teşekkürler

 2. murat üner der ki

  cok gusel sıte

 3. kadir genç der ki

  aradığım hiç birşeyi bulaadım biraz yardımcı olun lütfen edebiyat ile ilgili soru arıyorum matematik çıkıyor her seferinde

 4. aslı kalkanlı der ki

  saolun ama mben bısı bulamadım

 5. asuman güner der ki

  hiç bişiy bulamadım yhaa

 6. asuman güner der ki

  bende matematikle ilgili bişiyler arıyorum edebiyat çıkıyo

 7. admin der ki

  Ben şu kısmı anlayamadım:
  “bende matematikle ilgili bişiyler arıyorum edebiyat çıkıyo”
  Şimdi bu başlığın altındaki içerik, “edebiyat” ile mi ilgili ? Ya da: Nerde olduğunuz konusunda, herhangi bir fikriniz var mı ? Yoksa siz Amerika diye Hindistan’a geldiğinizi felan mı zannettiniz ?

 8. thelara der ki

  geçen hafta peynirli börek yaptım, yapamadım daha doğrusu.. artık hiç bişey yapmıyorum kek kurabiye hiç bir şey! ders de çalışmıyorum. geçen hafta ing sınavı oldum 38 almışım. aslıdna 0 almam gerekiyordu çünkü o gün okula gitmemiştim. raporum da yoktu. pek de umrumda değildi açıkçası. neyse lisede de bir sıfırım olsun diyordum, hocanın iyilik yapacağı tuttu. nitekim de sonuç ortada değişen pek bişey olmadı. şimdi bunun siteyle ne alakası var :D şöyle, sıkıldığımda geometri çözüyorum gayet keyifli. bu kadar tembel birinden bunu duymak ilginç olsa gerek. canı sıkılınca geometri çalışan kız. ama öyle deil hakikaten zevkli arkadaşlar diyeyim, burada da biz unutan ümit hocamıza da selam edeyim dedim…